Aromaterapeutické masáže

Borievkový profesionálny masážny olej je lymfodrenážna kompozícia vo forme oleja s vysokým podielom borievkovej silice. Je vhodný po zvýšenej fyzickej záťaži, znižuje opuchy, je vhodný pre osoby so syndrómom tzv. ťažkých nôh. Olej je odporúčaný aj na starostlivosť o mastnú pokožku so sklonom k ​​akné. Aróma borievky účinkuje u osôb trpiacich nespavosťou alebo bolesťami hlavy.

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!

Levanduľový profesionálny masážny olej s vysokým obsahom levanduľovej silice je vhodný aj ako telový a kúpeľový olej. V tradičnej prírodnej medicíne je aróma levandule používaná proti bolestiam hlavy, nespavosti a na tlmenie prejavov stresu. V tradičnej čínskej medicíne sa používa pri prejavoch nepokoja, depresiách a úzkostných stavoch. Pokožku regeneruje, vyživuje a revitalizuje.

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!

Citrónová tráva, profesionálny masážny olej

Silica citronely v prírodnej medicíne sa používa už viac ako 3000 rokov. Aróma citrónovej trávy pôsobí proti únave a zvyšuje schopnosť koncentrovať sa, pomáha pri strese a napätí, obmedzuje nadmerné potenie. Silica má výrazné zvláčňujúce účinky, preto sa vo východnej medicíne používa na omladzujúce procedúry. Olej má veľmi príjemnú arómu.

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Cymbopogon Nardus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!

Levanduľa a medovka v mandľovom oleji s vysokým obsahom levandule a medovky. V tradičnej prírodnej medicíne je aróma levandule a medovky úspešne používané pri bolestiach hlavy, nespavosti a na tlmenie prejavov stresu. V tradičnej čínskej medicíne sa používa pri prejavoch nepokoja, depresiách a úzkostných stavoch. Olej pokožku regeneruje, vyživuje a revitalizuje. Ochráni proti nežiaducim účinkom chlóru a kožu dokonale vyživuje.

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!

Mandľový olej s grapefruitom vykazuje značný relaxačný, stimulačný a energizujúci účinok. Olej je vhodný pri fyzickom i psychickom vyčerpaní. Pomáha navodiť pocity pohody a dobrej nálady. Zmes luxusných olejov kožu vyživuje a optimálne hydratuje. Pokožku ochráni proti nežiaducim účinkom chlóru, po kúpeli je pokoťka zamatovo jemná.

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Tocopheryl Acetate.

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!

Kokosový olej  veľmi dobre sa vstrebáva, netvorí nepríjemný mastný film a zanecháva pokožku hladkú a jemnú. Dokáže aj hydratovať popraskanú pokožku. Efekt prináša aj pri rôznych vyrážkach, exantémoch, alergiách a pomáha aj pri atopických ekzémoch.

Podobne pozitívne účinkuje kokosový olej tiež na akné. Má hojivé účinky. Výborne pomáha hojiť stri. Pokožku ochráni proti nežiadúcim účinkom chlóru a Vaša koža bude hebká a vláčna.

ŠKORICA A KLINČEKY V MANDĽOVOM OLEJI s vysokým obsahom rastlinných silíc. Zmes má povzbudzujúce účinky pri telesnej únave a vyčerpanosti. V čínskej medicíne sú klinčeky s obľubou používané pre svoje afrodiziakálne účinky. Zmes veľmi jemne a príjemne prehrieva. Pokožka bude po použití tejto bylinnej kompozície dokonale vyživená.

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Tocopheryl Acetate.

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!


Osviežujúci mandľový olej obsahuje bylinnú kompozíciu s relaxačným, osviežujúcim a energizujúcim účinkom. Zmes je vhodný pri fyzickom i psychickom vyčerpaní. Pomáha navodiť pocity pohody a dobrej nálady. Zmes luxusných olejov pokožku optimálnym spôsobom vyživuje a hydratuje.

Zloženie: Helianthus annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Citrus
Aurantium Dulcis Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!


EUCALYPTUS A KOSODREVINA olej s vysokým obsahom eucalyptovej a kosodrevinovej silice. Eucalyptus a kosodrevina sa v tradičnej čínskej a prírodnej medicíne používajú na uľahčenie dýchania pri chrípke a prechladnutí a na lepšie odkašliavanie. Na organizmus pôsobia celkovo stimulačne. Olej je vhodný na relaxačné masáže po záťaži.

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig/Leaf Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!

BERGAMOT A CITRÓNOVÁ TRÁVA olej s vysokým obsahom rastlinných silíc spríjemní masáž alebo kúpeľ svojou vôňou. Bergamot a citrónová tráva pomáhajú pri strese a napätí, pôsobia proti únave. Majú značné zvláčňujúce účinky, preto sa vo východnej medicíne využívajú na omladzujúce procedúry. Olej pokožku chráni pred nežiadúcim účinkom chlóru, následne ju dokonale vyživuj.

Pozor! Bergamot vyvoláva precitlivenosť pleti na slnečné lúče, preto po jeho použití nie je vhodné vychádzať na priame slnko!

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Tocopheryl Acetate

Dermatologicky testované.

Originálna receptúra !!!