Formovanie postavy

Hlavným cieľom a účinkom tejto masáže je zoštíhlenie, detoxikácia a posilnenie problémových partií tela. Súčasťou procedúry je peeling, pomocou ktorého sa zbavíte odumretých povrchových buniek a pokožka ostane príjemne hebká, odľahčená a oživená. Ďalej nasledujú špeciálne hmaty, ktorými sa sústreďujeme na problematické partie a zábal.

Výsledným efektom formovania postavy masážou je zoštíhlenie o 2-7 cm u niekoho aj viac (sú bežné prípady 12- 15 cm - je to individuálne) najmä v oblasti pásu, bokov, stehien a lýtok. Taktiež nastáva úbytok na váhe, pomocou odstránenia prebytočnej tekutiny počas zábalu.

Po tejto technike sa nedostavuje jojo-efekt t. j. navrátenie pôvodného stavu!!!

Masážou pôsobíme na krvný obeh - odplavovanie škodlivých toxických látok, zlepšíme metabolizmus. Použitím špeciálneho masážneho prostriedku zostane koža hydratovaná, príjemná, vláčna. Má pozitívne účinky na celulitídu - pôsobením masážnych hmatov presne zoradených v tejto technike s kombináciou špeciálnych masážnych prostriedkov sa pôsobí na lymfatický obeh, podkožné tukové tkanivo a tým sa dosahujú veľmi dobré výsledky v boji proti celulitíde.

Procedúra formovanie postavy aby bola čo najviac efektívna prebieha v 10 x 120 minútových masážiach idúcich za sebou nasledovne: 2 masáže za týždeň + 1 týždeň pauza na regeneráciu a postup opakovať 5 x aby neprišlo k nežiadúcemu Jo-jo efektu.

Celotelový peeling


Koža je jedným z najdôležitejších orgánov nášho tela, pretože nás chráni pred škodlivými vplyvmi či útokmi rôznych baktérií a vírusov. Preto je veľmi dôležitá pravidelná starostlivosť o pleť a jej čistenie. Ošetrenie peelingom je vlastne veľmi dôkladné čistenie pokožky. Použitie peelingu je veľmi prospešné, pretože sa tak z pokožky odstraňujú odumreté bunky , čím sa stáva jemnejšou, pružnejšou a môže lepšie dýchať.

Použitím peelingu sa zlepšuje regenerácia kožných buniek, zvyšuje sa počet a kvalita kolagénových vlákien a zvyšuje sa obsah medzibunkovej hmoty, ktorá akoby vypchávala všetky nerovnosti kožného povrchu. Výsledkom je hladšia, jemnejšia, lepšie hydratovaná pleť, s rovnomerným rozvrstvením kožného pigmentu.

Kúra spočíva v 6 až 8 zákrokoch, ktoré sa opakujú po 10 až 14 dňoch. Celú kúru peelingu možno počas jedného roka uskutočniť maximálne dvakrát, s minimálne polročným odstupom medzi kúrami.

Peelingom sa urýchľuje obnova kože a po odstránení horných vrstvičiek je pri mastnej a normálnej pleti nová jemná koža schopná hneď prevziať ochrannú funkciu. Tento druh ošetrenia pokožky sa osvedčil aj pri liečbe akné , zápalov či pri vyhladzovaní jazvičiek po akné. Účinný je tiež pri zjednotení farebnosti pleti či pigmentáciách .