Rádiofrekvenčná liposukcia

Rádiofrekvenčná liposukcia je jedna z metód bezbolestnej a neinvazívnej liposukcie s intenzívnym omladzovaním podkožného kolagénu. Obvodový úbytok je menší ako pri kavitácii. Ideálne je skombinovať kavitáciu s rádiofrekvenciou na záverečné vyhladenie a dokončenie výsledku kavitácie. Kavitácia zabezpečí žiadaný úbytok, rádiofrekvenčné vlny tento úbytok aktívne podporia, vypnú a celkovo omladia pokožku. Po procedúre nie sú potrebné žiadne obmedzenia ani rekonvalescencie.

Rádiofrekvencia je jemná, neinvazívna liečba ovisnutej kože, vrások, celulitídy, tukových ložísk ako aj rôznych fyzioterapeutických problémov. funguje na princípe rýchlej zmeny polarity elektrického poľa, ktoré striedavo priťahuje a odpudzuje elektróny a nabité ióny v pokožke a podkožnom tkanive. Prirodzený odpor tkaniva na tento pohyb produkuje teplo, ktoré spôsobuje vasodilatáciu, akceleruje metabolimus, tónuje svalstvo, naťahuje tkanivo a aktivuje tvorbu fibroblastov a nového kolagénu. Keďže táto metóda zaručuje, že prúd netečie pokožkou, táto nemusí byť chladená, pretože nie je vystavená teplu. Takto je možné pri nízkej energii presne, rýchlo a bezpečne dopraviť teplo do hlbších tkanív ako pri metóde s chladením pokožky. V dôsledku toho  technológia umožňuje bezbolestnú a vysoko efektívnu liečbu bez rizika poranenia pacienta.

Výsledkom rádiofrekvencie je výrazný úbytok vrások, pevnejšia pleť, redukcia ochabnutosti pleti, omladenie, rozjasnenie pleti... Výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov, potom sa znovu prihlási prirodzené starnutie. Rádiofrekvenciu môžete absolvovať 1 krát do týždňa na tej istej partii tela, na druhej partii tela už o tri dni. Odporúčame absolvovať minimálne 3 ošetrenia, optimálne 8 - 10 ošetrení na tej istej časti tela.